Facebook

Życzenia świąteczno-noworoczne

Z:A 70

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, w imieniu własnym, a także członków Krajowej Rady Izby Architektów RP, życzę dużo zdrowia, sił, energii, spełnienia marzeń, pomyślności i radości ze spotkań w gronie najbliższych. Niech znajdzie się również chwila odpoczynku oraz refleksji nad tym, co pozostawiamy w roku, który mija, i co planujemy w tym, który nadchodzi.

Żegnając 2019, bardzo dziękuję za pracę i poświęcony czas na rzecz architektury, architektów oraz naszego samorządu. Witając zaś już za chwilę Nowy Rok, życzę, aby budowaniu pięknej, trwałej i użytecznej architektury towarzyszył wzajemny szacunek dla siebie i wszystkich, dla których wykonujemy ten trudny, odpowiedzialny i piękny zawód.

 

Małgorzata Pilinkiewicz, architekt IARP,
prezes Krajowej Rady Izby Architektów RP

Małgorzata Pilinkiewicz
Małgorzata Pilinkiewicz
Architekt IARP

prezes Krajowej Rady Izby Architektów RP V kadencji; od 1992 roku współwłaścicielka biura archistudio studniarek+pilinkiewicz; współautorka m.in. budynków sądów w Katowicach, Koninie, Siemianowicach Śląskich i Radzyniu Podlaskim, Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym, rewitalizacji Storczykarni, Kasyna Urzędniczego i Maneżu w Muzeum Zamku w Łańcucie, Starego Ratusza w Bielsku-Białej, budynków mieszkalnych i rezydencji; laureatka konkursów architektonicznych, otrzymała 4 nominacje do Nagrody Miesa van der Rohe (2007, 2010, 2011, 2013)

TAGI

reklama

Warto przeczytać

Brak powiązanych artykułów.