Facebook

Wystawa „Antropocen”

Z:A 86

KATEGORIA: Co słychać?

Od 23 września do 27 listopada 2022 roku w Zodiaku Warszawskim Pawilonie Architektury będzie gościła organizowana przez Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki wystawa „Antropocen”. Jej kuratorami są Kacper Kępiński i Adrian Krężlik. Ekspozycja odnosi się do zmian pochodzenia antropogenicznego, przyczyniających się do ocieplenia klimatu i porusza kwestie związane z możliwościami ograniczenia dalszej degradacji planety.

Wernisaż odbędzie się 23 września o godzinie 18.00. W weekend otwarcia organizatorzy zapraszają na oprowadzanie kuratorskie (24 września, godzina 16.00), spotkanie z Kasprem Jakubowskim, autorem jednej z instalacji, oraz premierę utworu Dobrawy Czocher.

W wystawie udział biorą: Pracownia Architektury Krajobrazu (Marta Tomasiak, Marta Przygoda), Centrala (Małgorzata Kuciewicz, Simone De Iacobis), Miastopracownia (Barbara Nawrocka, Dominika Wilczyńska), Kasper Jakubowski, Jan Szeliga i Krzysztof Janas, NAS-DRA (Paulina Grabowska, Oliwia Rybczyńska), Dobrawa Czocher oraz Baasch.

il. mat. pras.

 

TAGI

wydarzenia

reklama

Warto przeczytać