Facebook

Trendy HVAC: KIERUNKI-WYZWANIA-PERSPEKTYWY

Z:A 79

KATEGORIA: Co słychać?

21 maja 2021 roku odbędzie się ogólnopolskie wydarzenie online TRENDY HVAC: KIERUNKI-WYZWANIA-PERSPEKTYWY, zorganizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych nowymi trendami w projektowaniu instalacji oraz zasadami bezpiecznego projektowania. Dodatkowo podczas wydarzenia zobaczyć będzie można projekty nominowane do Nagrody PASCAL 2021.

Spotkaniu towarzyszyć będą wystąpienia eksperckie i oferty praktyk w najważniejszych firmach branżowych. W panelu KIERUNKI prelegenci opowiedzą o założeniach aktualnie przyjmowanych w projektowaniu instalacji wentylacyjnych. Poruszą zagadnienia dotyczące systemów bezpieczeństwa w inteligentnych budynkach, opowiedzą o komforcie wewnętrznym wpływającym na zdrowie i środowisko. Omówią także wytyczne dotyczące projektowania instalacji HVAC, wspomagające zasady zrównoważonego rozwoju.

W panelu WYZWANIA czołowi projektanci z najlepszych biur projektowych zaprezentują systemy wentylacyjne w obiektach nominowanych do nagrody PASCAL 2021. Omówionych zostanie 12 najlepszych projektów instalacji, m.in. w budynkach biurowych, użyteczności publicznej, w sali koncertowej czy stacji metra.

Ogłoszeni zostaną także Laureaci Nagrody PASCAL 2021.W panelu PERSPEKTYWY będzie można zobaczyć, jak na co dzień wygląda praca inżyniera HVAC. O swoim doświadczeniu zawodowym opowiedzą eksperci z biur projektowych, wykonawczych i handlowych. Ten panel skierowany ma być głównie do studentów (m.in. będzie możliwość zapoznania się z ofertą praktyk). Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: https://trendyhvac.spw.org.pl/.

Rejestracja zostanie zakończona 20 maja (czwartek) o godzinie 16.00.

reklama

Warto przeczytać