Facebook

Piękno i trwałość w nowej palecie kolorów Corian

Z:A 81

Corian® Design przedstawia zestaw nowych atrakcyjnych rozwiązań estetycznych, obejmujących łącznie osiem nowych kolorów. W ten sposób poszerząją one asortyment produktów Corian® Solid Surface przeznaczonych do aranżacji wnętrz i obiektów architektonicznych.

Dwie  tonacje należą do nowych propozycji kolorystycznych Carrara (Carrara Crema i Carrara Lino) zaś pozostałe cztery do nowej linii Artista (Artista Beige, Artista Dust, Artista Gray, Artista Canvas). Uzupełnieniem oferty są Sparkling Granita i Sand Storm. Sześć z nowych odcieni (Carrara Crema, Carrara Lino, Artista Canvas, Artista Gray, Sparkling Granita i Sand Storm) jest zalecanych do zastosowania w pomieszczeniach kuchennych oraz w miejscach o zwiększonym stopniu użytkowania.
           Nowe propozycje kolorystyczne będą dostępne w sprzedaży od 1 września 2021 roku. Pełna paleta kolorów Corian® Solid Surface obejmuje obecnie 98 opcji (w tym 67 dla kuchni i powierzchni intensywnego użytkowania). Corian® Solid Surface stawia sobie za cel nadanie zwykłej przestrzeni efektownego stylu, wyjątkowego charakteru, jednocześnie tworząc poczucie miejsca, a także otwierając na nowe doznania. Wraz z potrzebami nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych i usługowych, projekty powinny odwoływać się do piękna i trwałości. Są to właściwości, którymi charakteryzują się wszystkie nasze kolory. Połączenie najnowszych trendów z zaletami Corian® Solid Surface pozwala stworzyć zaskakujące rozwiązania. Dzięki zastosowaniu kolorów Carrara i Artista, a także Sparkling Granita i Sand Storm, wzornictwo nabiera wyjątkowego, innowacyjnego wymiaru, łącząc wysokie walory użytkowe z wysokim poziomem estetyki. Dodatkowo oferuje ciekawe rozwiązania wszystkim specjalistom w dziedzinie aranżacji i wyposażenia wnętrz.

Więcej informacji o produktach dostępne jest na stronie internetowej.

 

ARTISTA AESTHETICS fot. Corian

 

ARTISTA BEIGE fot. Corian

 

ARTISTA DUST fot. Corian

 

EMEA colors fot. Corian

 

 

 

 

Warto przeczytać