Facebook

Nowe rozwiązanie w projektowaniu sufitów akustycznych

Z:A 83

Nowy system fade® Acoustic Plaster to wysokiej jakości natryskowy system tynkarski nakładany na ściany i sufity. Doskonałe właściwości dźwiękochłonne pozwalają na stworzenie optymalnych warunków akustycznych zarówno w dużych, komercyjnych przestrzeniach, jak i mniejszych pomieszczeniach biurowych i edukacyjnych.

Tynki fade® Acoustic Plaster można stosować praktycznie na każdej powierzchni, w tym na prostych i zakrzywionych ścianach, a także bardzo ostrych kątach i łukach, co zapewnia bardziej elastyczną, odpowiednio dobraną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań dźwiękochłonnych, takich jak sufity podwieszane.

fot. Ecophon

Łatwy montaż i szybkie naprawienie uszkodzeń

System tynków fade® Acoustic Plaster wyróżnia się wyjątkowo łatwym sposobem montażu. Wystarczy kilka prostych kroków, aby uzyskać niepowtarzalny efekt. Natomiast ewentualne uszkodzenia tynków akustycznych fade powstałe podczas użytkowania można w prosty i szybki sposób naprawić.

Możliwość produkcji w dowolnym kolorze NCS

Wyjątkowy system fade® Acoustic Plaster można wyprodukować w dowolnym kolorze NCS. Barwienie odbywa się przy użyciu pigmentu stworzonego według indywidualnej receptury i dodanego w odpowiednich proporcjach. Dzięki temu mamy pewność, że za każdym razem otrzymamy ten sam kolor produktu. Nasz tynk akustyczny jest materiałem nieorganicznym, dzięki czemu jest odporny na działanie promieni UV i zmianę kolorów podczas użytkowania.

Tynki fade® Acoustic Plaster są bezpieczne i przyjazne dla środowiska

Troska o środowisko naturalne wpisała się na stałe w podstawy działalności każdej odpowiedzialnej firmy, dlatego cieszymy się, ze dostarczamy na rynek wyjątkowe i przyjazne środowisku produkty. Systemy fade® Acoustic Plaster są oznaczone najważniejszymi certyfikatami środowiskowymi i pomagają uzyskać dodatkowe punkty w certyfikacji LEED.

Więcej informacji nt. systemu fade® Acoustic Plaster na stronie internetowej.

Znane na całym świecie tynki akustyczne fade® Acoustic Plaster są teraz dostępne w ofercie Ecophon. Zapraszamy do kontaktu.

fot. Ecophon

 

 

Warto przeczytać