Facebook

Light+Building 2022 – światowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów

Z:A 86

Już za kilka tygodni targi L+B ponownie otworzą podwoje dla wszystkich zainteresowanych. Wydarzenie zostało zaplanowane w dniach od 2 do 6 października we Frankfurcie nad Menem. Będzie to pierwsza pełnowymiarowa impreza targowa po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią.

Już dziś wiadomo, że organizator targów Light+Building spodziewa się ponad 1,5 tys. wystawców z 46 krajów, którzy zaprezentują swoje produkty i usługi odwiedzającym z całego świata. Najnowsze rozwiązania technologiczne z branży oświetlenia, elektrotechniki, automatyki domów i obiektów oraz systemów zabezpieczeń i ochrony pokażą największe firmy z Włoch, Turcji, Hiszpanii, Polski, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Grecji.

TECHNOLOGICZNE ROZWIĄZANIA DLA „INTELIGENTNEGO BUDYNKU”

Sekcja „Building” została rozmieszczona w halach 9, 11 i 12 i obejmie artykuły z branż związanych z: automatyką, systemami elektrycznymi, inteligentnym zarządzaniem energią, elektrycznymi stacjami ładowania. Wśród producentów zobaczymy m.in.: ABB, Beckhoff, Busch-Jaeger, Dehn, Gira, Hager, Albrecht Jung, Mennekes, Niedax, OBO Bettermann, Phoenix Contact, Schneider Electric, Siemens, Wago, Warema i Wöhner. Równolegle do trwających targów w „Building Plaza” w hali 9 odbędą się liczne wykłady, panele dyskusyjne i seminaria poświęcone najnowszym osiągnięciom i trendom w dziedzinie inteligentnych rozwiązań w budownictwie.

ZINTEGROWANE TECHNOLOGIE ZABEZPIECZEŃ, ALARMÓW I MONITORINGU – INTERSEC BUILDING

Domy i budynki „jutra” to niezwykle nowoczesne rozwiązania nadzoru wideo, weryfikacji danych, ograniczania dostępu, ochrony przeciwpożarowej. Artykuły i usługi związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem będzie można obejrzeć w sekcji „Intersec Building” w hali 8. Wśród najważniejszych producentów znajdzie się oferta takich firm, jak: Abus, Assa Abloy, Axis Communications, BKS / Gretsch-Unitas, Burg Guard, GEZE, Daitem, DOM, Hikvision, Lupus Electronics, Salto Systems i Siemens. Warto także posłuchać wykładów ekspertów podczas Intersec Forum.
 

il. Light+Building

OŚWIETLENIE

Artykuły oświetleniowe w wielu odsłonach zostaną zaprezentowane w halach 3, 4 i 6. Zaprezentowana zostanie nie tylko bogata oferta oświetlenia stylowego do domów i mieszkań, lecz także oświetlenie techniczne, zewnętrzne, uliczne oraz awaryjne. Natomiast producenci komponentów i części oraz źródeł zasilania i kontroli znajdą się w hali 8. Wśród największych wystawców będzie można zapoznać się z ofertą takich firm, jak: Artemide, AEC Illuminazione, Bega, BPM Lighting, Casambi, Diomede, Ledvance, Linea Light, Martinelli Luce, Molto Luce, Nichia, Ridi Leuchten, Samsung, Seoul Semiconductor, Secto Design, Serien Lighting, Slamp i Zero. Warto odwiedzić także halę 3.1, gdzie w „Design Plaza”, poza serią wykładów i paneli dyskusyjnych, doświadczyć będzie można wycieczki z przewodnikiem, który omówi najciekawsze nowości w branży. Te propozycje skierowane są przede wszystkim do projektantów i architektów.

SPECJALNY WYJAZD NA TARGI

Przedstawicielstwo targów Light+Building w Polsce (Messe Frankfurt) zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym wyjeździe. Aby zapewnić komfortowy dojazd i pobyt na targach, do wyboru jest przejazd autokarem do Frankfurtu i z powrotem lub przelot samolotem, noclegi wraz ze śniadaniami w Hotelu Michel**** w Wetzlar. Dla uczestników przewidziane są także karta wstępu na targi, katalog targowy, ubezpieczenie, opieka doświadczonego pilota oraz zestaw umożliwiający odpoczynek podczas podróży. Cały ten pakiet dostępny jest w atrakcyjnej cenie ze względu na dofinansowanie organizatora targów.

SZCZEGÓŁY OFERTY –> KLIKNIJ

 

fot. Light+Building

 

 

Warto przeczytać