Facebook

EGGER – rozwiązanie na długie lata

Z:A 0

„Więcej z drewna” to najważniejsze hasło, która przyświeca naszej firmie niezmiennie od 1961 roku. Rozwijamy się w sposób zrównoważony na rynku międzynarodowym własnymi siłami, zachowując niezależność oraz dając wsparcie lokalnym dostawcom.

Zachwycamy naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami oraz kompletną ofertą zorientowaną na konkretne potrzeby, poprzez skupienie pracy i uwagi wokół naturalnego surowca, jakim jest drewno.

Świat trendów

Na potrzeby aktualnie obowiązującej Kolekcji materiałów dekoracyjnych EGGER 2020–22 opracowaliśmy dziewięć światów trendów. Bazowaliśmy przy tym na obserwacji oraz analizie trendów w sztuce, architekturze, designie w kontekście społeczno-kulturowym. Proponując nową kolekcję w 2020 roku, nie sądziliśmy, że w niedługim czasie zostanie ona poddana dodatkowej weryfikacji. Wiele wartości uległo zmianie. To, co jeszcze niedawno wydawało się ważne i interesujące, straciło swoje znaczenie. Jedno jednak pozostało niezmienne: świat staje się coraz bardziej złożony, a gusta i potrzeby konsumentów są bardzo różne. Podczas ogólnoświatowego lockdownu centrum funkcjonowania dla większości z nas stał się dom. Często niewielki metraż musiał zostać przeorganizowany tak, aby dostosować się do nowych zadań, realiów i funkcji życiowych. Tu spędzaliśmy 100% naszego czasu, dzieląc go między rodzinę, pracę, szkołę, sport. Często centrum tego wielofunkcyjnego miejsca był stół czy blat roboczy w kuchni. Zmianie uległy też wymagania projektowe dotyczące przestrzeni użyteczności publicznej i komercyjnych.

Wykorzystanie produktów EGGER w wielofunkcyjnej kuchni połączonej z salonem, Zveryno Namai, Litwa. fot. ©EGGER

Właściwe rozwiązanie w każdej sytuacji

Kolekcja materiałów dekoracyjnych EGGER 2020–22 obejmuje szeroki asortyment produktów odpowiednich do zróżnicowanego zastosowania, nie uznając przy tym żadnych kompromisów. Dzięki wysokiej jakości produktów, dekorów i struktur zapewnia kompleksowe rozwiązania odpowiadające wymaganiom obecnej sytuacji. W czasach wzrastających wymagań w zakresie higieny zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i komercyjnych nasze certyfikowane powierzchnie o właściwościach antybakteryjnych nie zależą od dekoru, struktury czy płyty nośnej (Certyfikat Zewnętrznego Niezależnego Instytutu Hohenstein). Dodatkowo różnorodność płyt nośnych daje możliwość wykorzystania w projektach produktów trudnozapalnych Flammex w klasie B – s1, d0 czy o niskiej podatności na pęcznienie Hydro E1 E05 P3 CE. W naszych rozwiązaniach bezpieczeństwo i design nie wykluczają się.

  • Melaminowane płyty wiórowe Eurodekor – w 100% nadające się do recyklingu – to nasz podstawowy produkt. To odpowiedni materiał do zastosowania na powierzchniach poziomych czy pionowych, do produkcji mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Płyty można łatwo ciąć, obrzeżować i obrabiać. Nowa poszerzona gama dekorów, które są m.in. reprodukcjami kamienia, betonu, metalu, ceramiki czy drewna, daje nieograniczoną swobodę projektowania.
  • Blaty robocze sprawdzają się nie tylko w kuchni. Dzięki estetyce i i wytrzymałości są wykorzystywane także w biurach, restauracjach i sklepach. Oferujemy blaty o grubości 38 mm, a także cienkie: 12 mm z laminatu kompaktowego oraz 16mm Perfect Sense z MDF.
  • Laminaty łączą w sobie wytrzymałość, atrakcyjne wzornictwo bez ograniczeń kolorystycznych i uniwersalność zastosowań. Są idealnym rozwiązaniem również do wykańczania powierzchni krzywoliniowych i zaokrąglonych. Laminaty kompaktowe natomiast wyjątkowo dobrze sprawdzają się w miejscach o zwiększonej częstotliwości użytkowania: stoły, blaty robocze, panele ścienne, przymierzalnie i ścianki działowe oraz w obszarach o rygorystycznych wymogach dotyczących higieny i czystości: restauracje, szpitale i pomieszczenia sterylne.
  • Produkty PerfectSense mają powierzchnie wyróżniające się wysoką jakością wykończenia. W modelu Matt zastosowano takie, dzięki któremu nie pozostają na nim odciski palców. Ciepła i aksamitna w dotyku struktura tworzy przytulną atmosferę. PerfectSense Gloss z kolei olśniewa wysokim połyskiem i daje poczucie luksusu.
  • Produkty Feelwood, dzięki harmonijnemu połączeniu struktury i dekoru, wyróżniają się wyjątkowym wyglądem i wrażeniami dotykowymi zbliżonymi do forniru lub litego drewna. Są dostępne na różnych nośnikach i dają wiele możliwości projektowych, przenosząc nas w świat natury.

Różnorodność dekorów i struktur, Kolekcja materiałów dekoracyjnych EGGER 2020-22. fot. ©EGGER

TAGI

Warto przeczytać

Brak powiązanych artykułów.