Facebook

Cykl debat Future Builders

Z:A 81

KATEGORIA: Co słychać?

23 września obędzie się kolejne spotkanie w ramach międzynarodowego projektu „Future Builders”. Tym razem gościem będzie Przemo Łukasik, który opowie nie tylko o swoich doświadczeniach zawodowych.

Projekt Future Builders, zainicjowany przez firmę ALUPROF, to forum fachowców związanych z  architekturą, urbanistyką oraz budownictwem, którzy zauważają, że postęp technologiczny w większym stopniu niż dotychczas musi współgrać z szacunkiem wobec  zasobów środowiska. Spotkania w ramach projektu Future Builders odbywają się w specjalnie zaprojektowanym studiu online, z udziałem publiczności (wymagana jest rejestracja). Bohaterami kolejnych spotkań będą: Zbigniew Maćków (7 października) i portugalski architekt Álvaro Leite Siza Vieira (14 października). Za nami już wywiady z Bogdanem Zahą i Robertem Koniecznym. Więcej informacji na stronie: https://future-builders.com.

Cykl wywiadów w ramach projektu Future Builders został objęty patronatem Izby Architektów RP. Dwumiesięcznik „Zawód: Architekt” jest patronem medialnym wydarzenia.

Il. materiały prasowe

reklama

Warto przeczytać