Facebook

ARCHITECT@WORK

Z:A 86

KATEGORIA: Co słychać?

Platforma networkingowa ARCHITECT@WORK zaprasza architektów i projektantów wnętrz na wyjątkowe wydarzenie. W tym roku jego temat to: Oxygen&Architecture. Impreza odbędzie się 15 i 16 listopada w warszawskim Centrum Expo XXI.

W czasie tego wydarzenia można będzie zobaczyć ponad 200 innowacyjnych produktów, które zostały wybrane przez panel oceniający, składający się z zespołu architektów i projektantów wnętrz i zaprezentowane według unikalnego schematu. Rygorystyczna selekcja w połączeniu z wyjątkową atmosferą i możliwością nawiązania kontaktów sprawiają, że impreza organizowana przez ARCHITECT@WORK jest nie tylko ciekawa, ale też inspirująca. W wydarzeniu uczestniczyć będzie można w godzinach od 12.00 do 19.00.
 

fot. mat. pras.

Pierwsza edycja w Polsce

Po wielu udanych edycjach ARCHITECT@WORK w całej Europie ta wyjątkowa koncepcja jest wreszcie gotowa, aby zaistnieć w Polsce, a dokładnie w Warszawie. Długie przygotowania i dokładne badania rynku dowiodły, że Polska jest gotowa i potrzebuje nowego, odkrywczego i ekskluzywnego wydarzenia branżowego dla społeczności architektów i projektantów. Potwierdzone sukcesami 15 lat organizacji edycji w Europie, A@W Warsaw z pewnością zaoferuje polskiej grupie architektów i projektantów unikalną, wysoce efektywną ścieżkę do odkrycia setek starannie i skrupulatnie wyselekcjonowanych innowacji produktowych na rynku.
 

fot. mat. pras.


Czym ARCHITECT@WORK wyróżnia się na tle innych wydarzeń i targów?

Nasza polityka zaproszeń ukierunkowana jest na grono architektów i projektantów i tylko te grupy mogą odwiedzić wydarzenie. Zaproszeni mogą w unikalnej atmosferze nawiązywać nowe kontakty z wystawcami i innymi profesjonalistami z branży.

  • Innowacyjność to słowo, które jest kluczowe dla każdego architekta i projektanta wnętrz. Jest to również główne kryterium wydarzenia ARCHITECT@WORK. Wystawcy są zobowiązani do zaprezentowania innowacji na swoim stoisku.  Każdy produkt prezentowany podczas imprezy jest wpierw oceniany przez jury złożone z architektów i projektantów wnętrz. Po uzyskaniu akceptacji tej grupy referencyjnej może on być oficjalnie prezentowany podczas ARCHITECT@WORK.
  • Atmosfera. Zapomnij każde tradycyjne wydarzenie, które do tej pory odwiedziłeś, ponieważ ARCHITECT@WORK stwarza niepowtarzalną, dynamiczną, przytulną i salonową atmosferę, jakiej nie można spotkać na żadnym innym wydarzeniu.Tradycyjne korytarze zostały przekształcone w strefy lounge, gdzie można się zrelaksować, odbyć spotkania w bardziej nieformalny i prywatny sposób, a co najważniejsze, gdzie można skorzystać z darmowego cateringu, który jest zapewniony przez cały czas trwania imprezy zarówno dla odwiedzających, jak i wystawców. To właśnie tutaj można spotkać się z innymi profesjonalistami i nawiązać nowe kontakty.  
  • Efektywność. Małe narożniki służą do prezentacji nowości w bardzo pomysłowy i estetyczny sposób. Ze względu na wielkość modułów, producenci muszą się skupić i pracować zgodnie z prostą zasadą architektoniczną "mniej znaczy więcej". Koncepcja ta oznacza również, że każda firma, niezależnie od wielkości, musi prezentować swoje produkty na dokładnie takiej samej powierzchni. Jest to doskonały sposób na skupienie się na innowacjach, które są w zasięgu ręki.
  • Profesjonalizm. ARCHITECT@WORK to inspirowanie architektów i projektantów wnętrz, pobudzanie kreatywnych umysłów. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami z branży. Interesujące prelekcje znakomitych architektów, nowości produktowe prezentowane przez wysokiej klasy marki w twórczej atmosferze, to nasza oferta. 
     

fot. mat. pras.


Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się, co ciekawego będzie można zobaczyć na wydarzeniu oraz poznać naszych prelegentów. Uczestnictwo w ARCHITECT@WORK jest bezpłatne dla osób zawodowo zajmujących się architekturą, po uprzedniej rejestracji online.

Data i miejsce wydarzenia: 15 i 16 listopada 2022 roku, Warszawskie Centrum Expo XXI - Hala 1, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14.
 

Co o koncepcji ARCHITECT@WORK sądzą architekci i projektanci wnętrz?

reklama

Warto przeczytać